polski english
*

“Nieznajomość prawa szkodzi” - to zasada wywodząca się już z prawa rzymskiego. Dla studenta medycyny ma ona szczególne znaczenie. Jest tak za sprawą LEKu, na którym obowiązkowo znajdują się pytania z prawa medycznego i orzecznictwa. Jest to do 17 pytań, na 200 ogółem. Aby pomóc wam ..

*

Zaczynamy #ExWeek! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych programami wyjazdowymi IFMSA, czyli SCOPE Praktyki Wakacyjne i SCORE Wymiana Naukowa. W ciągu tego tygodnia dowiecie się wszystkiego o SCOPE i SCORE - poznacie kulisy pracy koordynatora, opowiemy Wam o współpracy z zagranicą i o kwalifikacji na praktyki lub wymianę ..

*

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy, odpoczynku w gronie najbliższych oraz zapasów energii do nadchodzących wyzwań! Wszystkiego dobrego życzy IFMSA-Poland Oddział Wrocław ..

*

Lubisz dobre i ambitne kino? A do tego interesują Cię SCOPRowe klimaty takie jak tematyka łamania praw człowieka czy też wykluczone grupy społeczne? A może chcesz spojrzeć na świat okiem chorego człowieka? Nie może Cię zabraknąć! :) Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić do wspólnego seansu w ramach projektu "Kino SCORPion"! Oglądamy ..

*

W ramach VII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej Młodych Naukowców w dniach 6-8.04.2017 miały miejsce współorganizowane przez nas warsztaty BLS, :warsztaty szycia chirurgicznego oraz warsztaty laparoskopowe, które odbyły się dzięki współpracy z firmą Laparo Medical Simulators. Dziękujęmy za tak liczne zainteresowanie! ..

*

3 i 5 kwietnia odbyły się kolejne w tym roku WARSZTATY PORODU FIZJOLOGICZNEGO organizowane przez IFMSA-Poland Oddział Wrocław oraz SKN "Femini".    Zajęcia rozpoczęły się wykładem, podczas którego przedstawione zostały teoretyczne podstawy fizjologii porodu z uwzględnieniem jego faz, dostępnych badań oraz praw kobiet.   Następnie uczestnicy mogli zdobyć praktyczne umiejętności ..

*

Tydzień temu Delegaci naszego Oddziału wrócili z 38. Zgromadzenia Delegatów w Białymstoku. Podczas tego wydarzenia nasi członkowie mieli okazję uczestniczyć w sesjach dotyczących poszczególnych Programów Stałych, wymienić się doświadczeniami oraz poznać studentów innych uczelni medycznych. W czasie sesji plenarnej IFMSA-Poland Oddział Kielce i IFMSA-Poland Oddział Rzeszów zostały oficjalnie przyjęte do ..

*

            Tegoroczna edycja Pink Lips Project w oddziale Wrocław realizowana była w ramach Wrocławskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy w dniach 9-15 stycznia 2017r.    Naszą inicjatywę, poprzez objęcie patronatu lokalnego, wsparli: Dolnośląskie Centrum Ginekologii, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie chorób zakaźnych, a także ..

*

Serdecznie zapraszamy do Wrocławia na odlotowe spotkanie SCOME&SCOPE&SCORE w dniach 17-19 lutego 2017 roku we Wrocławiu. W programie warsztatów znajdują się szkolenia i sesje dotyczące programów wyjazdowych oraz SCOME prowadzone przez doświadczonych prelegentów, ale nie zabraknie również części rozrywkowej! Do udziału zachęcamy przede wszystkim LEOs, LOREs, LOMEs oraz ..

*

Wrocławski Oddział IFMSA-Poland przeprowadził warsztaty ALS/BLS. 13 stycznia w bibliotece odbyły się warsztaty z zakresu pierwszej pomocy dla wszystkich chętnych. IFMSA już obiecuje kolejne edycje. Uczestnicy mieli okazję pod czujnym okiem przewodniczącego SKN Medycyny Ratunkowej i Katastrof przećwiczyć najbardziej powszechne zabiegi i czynności z zakresu pierwszej pomocy (takie jak resuscytacja ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Ważne dokumenty

Wszystkie dokumenty

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Wrocław
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl