polski english
*

Co dolega Misiowi? 🤔     Ma gorączkę? Boli go brzuszek? A może skręcił łapę?  Czy jest na sali lekarz??   Zorganizowania akcji dla najmłodszych nigdy nie odmawiamy, nawet w wakacje! Podczas urodzin Kino Nowe Horyzonty pokazaliśmy dzieciom jak wyleczyć ich pluszaki. ..

*

Nie zabrało nas również na piknikach rodzinnych podczas tegorocznego Miesiąca Rodziny organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. W drugą niedzielę czerwca na Wyspie Słodowej podczas Dnia Dziadka. Na swoim stanowisku badaliśmy wszystkim chętnym cukier i ciśnienie tętnicze. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych za tydzień na następny piknik ..

*

W niedzielę 11 czerwca podczas Dnia Rowerzysty, kiedy niestrudzeni rodzice odpoczywali po przejażdżce rowerem, my razem z dziećmi badaliśmy misie organizując "Szpital pluszowego misia”, a dla bardziej zaawansowanych młodych medyków wykonywaliśmy pokazy pierwszej pomocy z akcją "Ratowanie na spontanie”. Dziękujemy Wrocławskie Święto Rowerzysty za współpracę i polecamy się ..

*

25 maja odbyły się pełne pozytywnej energii i odprężające warsztaty "Stress-out". Tematem spotkania był wstęp do medytacji, techniki oddechowe i relaksacyjne programu YES PLUS - czyli międzynarodowego programu prowadzonego na prestiżowych uczelniach jak: Harvard, Stanford Columbia, Cornell, czy MIT, który służy rozwojowi osobistemu. Mamy nadzieję, że ..

*

“Nieznajomość prawa szkodzi” - to zasada wywodząca się już z prawa rzymskiego. Dla studenta medycyny ma ona szczególne znaczenie. Jest tak za sprawą LEKu, na którym obowiązkowo znajdują się pytania z prawa medycznego i orzecznictwa. Jest to do 17 pytań, na 200 ogółem. Aby pomóc wam ..

*

Zaczynamy #ExWeek! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych programami wyjazdowymi IFMSA, czyli SCOPE Praktyki Wakacyjne i SCORE Wymiana Naukowa. W ciągu tego tygodnia dowiecie się wszystkiego o SCOPE i SCORE - poznacie kulisy pracy koordynatora, opowiemy Wam o współpracy z zagranicą i o kwalifikacji na praktyki lub wymianę ..

*

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy, odpoczynku w gronie najbliższych oraz zapasów energii do nadchodzących wyzwań! Wszystkiego dobrego życzy IFMSA-Poland Oddział Wrocław ..

*

Lubisz dobre i ambitne kino? A do tego interesują Cię SCOPRowe klimaty takie jak tematyka łamania praw człowieka czy też wykluczone grupy społeczne? A może chcesz spojrzeć na świat okiem chorego człowieka? Nie może Cię zabraknąć! :) Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić do wspólnego seansu w ramach projektu "Kino SCORPion"! Oglądamy ..

*

W ramach VII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej Młodych Naukowców w dniach 6-8.04.2017 miały miejsce współorganizowane przez nas warsztaty BLS, :warsztaty szycia chirurgicznego oraz warsztaty laparoskopowe, które odbyły się dzięki współpracy z firmą Laparo Medical Simulators. Dziękujęmy za tak liczne zainteresowanie! ..

*

3 i 5 kwietnia odbyły się kolejne w tym roku WARSZTATY PORODU FIZJOLOGICZNEGO organizowane przez IFMSA-Poland Oddział Wrocław oraz SKN "Femini".    Zajęcia rozpoczęły się wykładem, podczas którego przedstawione zostały teoretyczne podstawy fizjologii porodu z uwzględnieniem jego faz, dostępnych badań oraz praw kobiet.   Następnie uczestnicy mogli zdobyć praktyczne umiejętności ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Ważne dokumenty

Wszystkie dokumenty

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Wrocław
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl